• ساعت : ۱۱:۴۶:۲
  • تاريخ :
     ۱۴۰۰/۱۰/۲۱ 
  • کد خبر : ۹۹۲۹
مهم‌ترین موضوعات مطروحه در همایش معاونان توسعه مدیریت و منابع دانشگاه‌های علوم پزشكی كشور
معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت تشریح کرد؛

مهم‌ترین موضوعات مطروحه در همایش معاونان توسعه مدیریت و منابع دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور

معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت مجموع مهم‌ترین موضوعات مطروحه در همایش معاونان توسعه مدیریت و منابع دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور را تشریح کرد.

به گزارش وبدا، دکتر بهروز رحیمی معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در حاشیه همایش معاونان توسعه مدیریت و منابع دانشگاه ها و دانشکده های علوم پزشکی و سازمان های وابسته با بیان اینکه این همایش در دو روز برگزار خواهد شد، اظهار کرد: در این همایش موضوعاتی همچون بررسی چالش های نظام سلامت، بودجه سال 1400، میزان عملکرد و منطبق بودن با قوانین، برنامه های بالادستی و بررسی جامع حوزه سلامت در لایحه بودجه 1401 مورد بحث و تبادل نظر قرار خواهد گرفت.

وی ادامه داد: همچنین تعرفه گذاری خدمات پرستاری، توزیع و مدیریت منابع، زنجیره تامین کالا و خدمات از مهمترین موضوعاتی هستند که امروز در قالب کارگاه های مختلف مورد بررسی قرار می گیرند و نتایج آن فردا در جلسه شورای معاونان وزارت بهداشت ارائه خواهد شد.

دکتر رحیمی به برنامه وزارت بهداشت جهت رسیدگی به موضوع تعیین تکلیف پروژه های نیمه کاره اشاره و عنوان کرد: در این همایش، جدول زمان بندی چهارساله وزارت بهداشت برای اتمام پروژه های نیمه تمام مورد بررسی و تحلیل قرار خواهد گرفت.

معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت بیان کرد: موضوع تعیین تکلیف شرایط استخدامی های وزارت بهداشت و تبدیل وضعیت جامعه ایثارگری از برنامه هایی هستند که در قالب کارگاه درباره آنها گفتمان خواهیم کرد.

وی با اشاره به اینکه بیشتر به دنبال ایجاد یک گفتمان مشترک در موضوعات مربوطه هستیم، گفت: تلاش می کنیم با بیشترین هماهنگی و هم‌فکری اثرات خوبی را در مجموعه نظام سلامت داشته باشیم.

دکتر رحیمی در پایان با بیان اینکه با همه سختی ها و مشکلاتی که در حوزه تامین منابع داریم، به طور قطع و یقین رسالت خود را در مجموعه تکالیف قانونی در نظام حکمرانی جمهوری اسلامی به نحو احسن انجام خواهیم داد، مطرح کرد: ان‌شاءالله نتایج خوبی از کارگاه ها حاصل شود تا مسیر برای تصمیم گیری و تصمیم سازی بهتر مسئولان مربوطه هموار شود.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    6.0.9.0
    V6.0.9.0