• ساعت : ۱۰:۵۶
  • تاريخ :
     ۱۴۰۱/۱۱/۰۲ 
  • کد خبر : ۲۰۶۸۲
نقش پررنگ خیرین در توسعه كمی و كیفی خدمات سلامت كشور
معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت در سفر به مناطق کم برخوردار استان اصفهان عنوان کرد:

نقش پررنگ خیرین در توسعه کمی و کیفی خدمات سلامت کشور

معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با حضور در شهرستان های بُرخوار، دستگرد، گز، شاهین شهر و میمه روند پیشبرد پروژه های عمرانی حوزه سلامت در این شهرستان ها را بررسی کرد.

 

به گزارش وبدا، دکتر بهروز رحیمی در جریان سفر به مناطق کم برخوردار استان اصفهان، از پروژه بیمارستان 64 تختخوابی، آزمایشگاه مرکزی و مرکز مشاوره ازدواج شهرستان بُرخوار، پروژه مرکز خدمات جامع سلامت شهرستان دستگرد، پروژه مرکز دیالیز شهرستان گز، طرح توسعه بیمارستان گلدیس و مرکز خدمات جامع سلامت شاهین بهمن اف شاهین‌شهر و پروژه بازسازی اورژانس بیمارستان حضرت محمد(ص) میمه بازدید کرد.

 

دکتر رحیمی در جریان این بازدیدها خاطرنشان کرد: ارتقای سلامت مردم و جامعه  از وظایف وزارت بهداشت است که نیاز به کمک و یاری خیرین حوزه سلامت نیز دارد.

 

وی در ادامه به عزم جدی نظام مقدس جمهوری اسلامی برای توسعه خدمات سلامت در تمامی مناطق کشور اشاره کرد و گفت: ازجمله دستاوردهای نظام، خودکفایی در زمینه خدمات پزشکی است، درحالی‌که در سال‌های پیش از انقلاب اسلامی، نیازمند حضور پزشکان سایر کشورها در ایران بودیم.

 

معاون وزیر بهداشت بابیان اینکه تلاش مسئولان در راستای ارتقای روند خدمت‌رسانی است، ادامه داد: موفقیت‌های به‌دست‌آمده با تلاش و ایثار بهورزان، مدافعان سلامت، پزشکان و دیگر کارکنان حوزه سلامت میسر شده است.

 

معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت، رسالت مهم مجموعه سلامت را امیدآفرینی و ایجاد آرامش در جامعه خواند و توسعه کمی و کیفی خدمات سلامت‌محور با حمایت خیرین را بسیار حائز اهمیت عنوان کرد.

 

وی در پایان با تأکید بر ضرورت توجه به امر بهداشت و فرهنگ‌سازی در این زمینه اظهار کرد: مسئولان باید به مسائل بهداشتی، رفتارهای سلامت‌محور و ترویج سبک زندگی سالم توجه بیشتری داشته باشند تا از میزان ابتلا به بیماری‌ها در جامعه کاسته شود.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    6.0.20.0
    V6.0.20.0