اخبار

جلسه مدیران معاونت توسعه در تاریخ 6/2/94 راس ساعت 14 بعدازظهر، در دفتر معاونت برگزار گردید.
در تاریخ 6/2/94 راس ساعت 14 بعدازظهر، جلسه مدیران معاونت توسعه، مدیریت و منابع دانشگاه در دفتر معاونت برگزار گردید. در ابتدای جلسه مصوبات جلسه قبلی مورد بررسی قرار گرفت، در خصوص برگزاری جلسات بررسی مسایل و مشکلات و هم‌اندیشی شبکه‌های بهداشت و درمان و دانشکده‌ها مراتب بررسی و مقرر شد، جلسات مذکور بصورت مشترک و در ستاد دانشگاه با حضور معاونین مرتبط برگزار شود، شبکه‌های بهداشت و درمان با حضور معاون بهداشتی و جلسات دانشکده‌ها با حضور معاون آموزشی دانشگاه. مصوبات این جلسه به شرح جدول ذیل می باشد:
 
 
 
ردیف
عنوان مصوبه
مسؤول پیگیری
1
در خصوص ارایه خدمات به صورت الکترونیکی فرآیندها بررسی و موارد قابل انجام توسط پورتال شناسایی و جهت بررسی و اقدام به مشاور انفورماتیک معاونت توسعه ارایه شود
کلیه مدیران
2
پیشنهاد معاونت غذا و دارو مبنی بر راه‌اندازی سیستم بایگانی الکترونیکی مقرر شد از نظر قوانین و مقررات مراتب بررسی و در صورت عدم منع قانونی مبنی بر پذیرش فایل الکترونیکی توسط مراجع قانونی و حذف فیزیک اسناد جهت اقدامات بعدی به معاونت توسعه اعلام شود.
مهندس قوامی
3
نقشه‌های سالن آمفی‌تئاتر توسط دفتر فنی به ریاست محترم دانشگاه ارایه و پس از تایید ایشان، یکی از نقشه‌ها جهت اقدامات بعدی ارایه شود.
مدیر دفتر فنی
4
مقرر شد نرم افزار نقلیه توسط مدیریت انفورماتیک دانشگاه نصب و آموزش‌های لازم به کاربران کلیه واحدها داده شود
مهندس قوامی
5
پروژه های موجود در دفتر فنی که تعیین تکلیف نشده‌اند جهت کسب تکلیف به معاونت توسعه ارایه شود
مدیر دفتر فنی
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
بيشتر