درخصوص امور عمرانی
ما در امـور عمرانی دانشگاه با چند مشکل مواجه هستیم، کارهایی که عنوان ساخت و ساز دارد هم طولانی مدت به انجام می­رسد و هم­گران.
بسیاری از کارهایی که می­توانستیم سریع و ارزان تمام کنیم، در قالب طرح­های نیمه تمام، مستهلک می­شوند و هزینه اجرای آن چند برابر خواهد شد.
قیمت تمام شده یک ساختمان برای مثال باید هر متر هشتصدهزارتومان بشود و حالا وقتی شما می­بینید این ساختمان با متری یک میلیون و هفتصد تمام می­شود ،چه احساسی دارید ؟
نقشه راهی را با دوستم و جانشین معاون توسعه آقای دکتر سیدصادقی طراحی کردیم. نرم­افزاری را مهندس قوامی و همکاران تهیه کردند به نام "مدیریت پروژه" یعنی هر پروژ­ه ای که شروع می­شود، باید در یک زمان­بندی مشخص به پایان برسد. کار بعدی آن است که نظارت بر هر پروژه را برون­سپاری کنیم، یعنی آنکه از محل خود پروژه، هزینه نظارت آن را بپردازیم. هر چه پروژه زودتر و با کیفیت و ارزانتر تمام شد ، درصد نظارت بالا برود ، چرا که امروز دوستان دفتر فنی ما فارغ از این موضوع کار می­کنند.
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
بيشتر
بازديدها
تعداد بازديد اين صفحه: 1019
تعداد بازديد کنندگان سايت: 56155883 تعداد بازديد زيرپورتال: 1574913 اين زيرپورتال امروز: 787 سایت در امروز: 11796 اين صفحه امروز: 2