اخبار

نیازهای آموزشی در مراکز آموزشی – درمانی دانشگاه بررسی شد
نشست معاونان آموزشی دانشکده ها، روسا و مدیران مراکز آموزشی - درمانی، با حضور متولیان حوزه های آموزش و توسعه دانشگاه، روز 13 دی 1394 برگزار شد. این برنامه به منظور هم اندیشی و بررسی نیازهای آموزشی دانشکده ها در مراکز آموزشی - درمانی، برگزار شد.
 
سطح کیفی آموزش پزشکی، مؤثر بر سلامت مردم و بیماران
در این نشست، دکتر سیّد حسین قافله باشی، معاون آموزشی دانشگاه گفت: اهمیت سطح کیفی آموزش پزشکی در دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور تا آنجاست که می‌تواند در تأمین یا به خطر افتادن سلامت مردم و بیماران نقش داشته باشد.
ایشان با اشاره به اینکه مراکز آموزشی - درمانی نقش بسیار مهمی در بالا بردن کیفیت آموزش دارند، توضیحاتی در مورد وضعیت موجود در بیمارستان ها و بیان نقاط ضعف، کمبودها و مشکلات آموزشی موجود در مراکز تابعه دانشگاه پرداخت.
 
لزوم ایجاد فضاهای آموزشی و پژوهشی در مراکز آموزشی - درمانی
 
 
دکتر مهدی یوسفی، معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی دانشگاه نیز اظهار کرد: لازم است تا هویت و جایگاه معاونان آموزشی در مراکز آموزشی - درمانی پیش بینی شود. وی خواستار پیش بینی و ایجاد فضاهای آموزشی و پژوهشی در مراکز آموزشی - درمانی شد.
گفتنی است، روسا و مدیران مراکز آموزشی هم در مورد نیازها و مشکلات موجود در فراهم کردن امکانات و فضاهای آموزشی بحث و تبادل نظر کردند. 
در پایان این نشست، مصوب شد که مسؤولان مراکز آموزشی - درمانی با همکاری معاونت آموزشی و معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی دانشگاه نسبت به فراهم کردن نیازهای آموزشی، شامل: فضا، نیرو، تجهیزات اداری و آموزشی و همچنین نیروی انسانی، اقدامات لازم را انجام دهند و برای پیشبرد اهداف و بالا رفتن کیفیت آموزشی و تسهیل در امور آموزشی تلاش کنند

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
بيشتر