:.
p101110
وضعیت پروژه مجتمع تخصصی محمد زاده پیگیری شد در جلسه ای با حضور دکتر یوسفی معاون توسعه مدیریت و منابع و مدیران حوزه معاونت توسعه و شعبانی مسئول پیگیری و راه اندازی پروژه در تاریخ 8/6/96 موضوع تکمیل پروژه تخصصی خیرساز محمد زاده مورد بررسی قرار گرفت .

در جلسه ای با حضور دکتر یوسفی معاون توسعه مدیریت و منابع و مدیران حوزه معاونت توسعه و شعبانی مسئول پیگیری و راه اندازی پروژه در تاریخ 8/6/96 موضوع تکمیل پروژه تخصصی خیرساز محمد زاده مورد بررسی قرار گرفت .

 

در این نشست ابتدا شعبانی مسئول پیگیری و راه اندازی پروژه گزارشی از روند تکمیل این پروژه ارائه داد و در ادامه دکتر یوسفی معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه با اشاره به ضرورت و اهمیت راه اندازی و بهره برداری از این مجتمع خواستار همکاری و اقدامات فوری و رفع موانع باقی مانده جهت سرعت در پیشرفت و تکمیل پروژه های این مجتمع تخصصی شد .
 

در این نشست همچنین مقرر شد زمان تقریبی اتمام هر سه پروژه مجتمع محمد زاده تا نشست بعدی توسط مسئول راه اندازی پروژه اعلام شود .
 

مکاتبه و هماهنگی لازم جهت اخذ پروانه ساختمانی، اقدام فوری جهت اصلاح یا افزایش نودها، دریافت نقشه معماری ساختمان از خیر جهت ادامه عملیات ساخت و ساز، پیگیری تهیه و تحویل نقشه تاسیسات از دیگر مصوبات این نشست بود که مقرر شد تا اواخر شهریور اقدام شود .
 

همچنین در این نشست مقرر شد جهت تایید نقشه ها نشستی با کارشناسان وزارت برگزار شود .
 

ساختار نیروی انسانی و تامین نیروهای انتظامات مصوبه دیگری بود که مقرر شد حوزه حراست و مهندسی مشاغل در این خصوص اقدام نمایند . این نشست دو مصوبه دیگر نیز در خصوص طرح محوطه سازی و نقشه نمای راه پله ساختمان داشت که قرار شد به صورت فوری اقدام شود . 

آدرس سایت دانشگاه علوم پزشکی قزوین
www.qums.ac.ir
 

 

 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
بيشتر