اخبار
در شهرستان البرز با حضور معاون رییس جمهور، عملیات اجرایی پروژه بیمارستان امام علی (ع) شهر الوند آغاز شد
در بازدید جمشید انصاری، معاون رییس جمهور و رییس سازمان اداری و استخدامی کشور از پروژه احداث بیمارستان امام علی (ع) شهر الوند در شهرستان البرز، عملیات اجرایی این پروژه سلامت محور آغاز شد. در این برنامه، فریدون همتی، استاندار قزوین و دکتر داود محمدی، نماینده مردم شهرستان های قزوین، البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی حضور داشتند.
 
افزایش فضای بیمارستان
دکتر مهدی یوسفی، معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی قزوین، در جمع مسؤولان حاضر در این برنامه، عنوان کرد: این پروژه در زمینی به مساحت 17 هزار و 356 متر مربع در حال ساخت است و ساختمان موجود، اهدایی شورا و شهرداری شهر الوند است.
ایشان با اشاره به اینکه ساختمان اهدایی، پنج هزار و 611 مترمربع زیربنا دارد؛ گفت: ضمن انجام تغییر کاربری از ساختمان اداری به بیمارستان، زیربنای ساختمان به 11 هزار و 745 مترمربع و در پنج طبقه افزایش پیدا خواهد کرد. دکتر یوسفی افزود که هزینه اجرای فاز اول اجرای اسکلت، بالغ بر 70 میلیارد ریال برآورد شده است.
گفتنی است، در جریان آغاز عملیات اجرایی پروژه احداث بیمارستان امام علی (ع) شهر الوند، عسگری فرماندار شهرستان البرز و حجت الاسلام طهماسبی، امام جمعه شهر الوند و جمعی از مسؤولان استانی و شهرستانی و حوزه سلامت حضور داشتند.
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
بيشتر
بازديدها
تعداد بازديد اين صفحه: 4817
تعداد بازديد کنندگان سايت: 53555889 تعداد بازديد زيرپورتال: 1519683 اين زيرپورتال امروز: 1312 سایت در امروز: 37541 اين صفحه امروز: 15